PAYKWİK

paykwik Satınal

PAYKWİK

İnternet üzerinden alışveriş yapmak için çıkarılmış karta Paykwik Al denir. Limit aşma problemini ortadan kaldıran bu kart, paranıza göre alışveriş yapmanızı sağlar. Ayrıca, sitelere güvenemeyip kredi kartı ile alışveriş yapmak istemeyenler için çok güzel bir karttır. Paranıza göre harcama yapabileceğiniz bir akıllı karttır.
Online güvenli ve hızlı olarak nakit kullanımı, alışveriş yapma ve oyun oynamanıza imkân sağlayan, sistematik olan Paykwik Satın Al Kart sanal ortamda güvenli kullanım için icat edilmiştir. Değeri Euro olarak hesaplanır. Sadece birkaç sitede değil, anlaşma yapılmış binlerce sitede alışveriş yapabilirsiniz. Günden güne de anlaşmalı siteler çoğalıyor. Para ile ya da kredi kartı ile uğraşarak zaman harcamak yerine bu sistemle daha kısa zamanda ve daha güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Paykwik Nedir

Ülkemizde yeni duyulmaya başladığı için, Paykwik Card ne kadar güvenlidir? Sorusu akıllara takılıyor. İnternet üzerinden çok çeşitli ve çok sayıda dolandırıcılık olduğu için, bu sorunun aklınıza takılması gayet normaldir. Bizde size detaylı bir cevap verelim: bu kartı alırken herhangi bir kişisel bilgi istemiyor. (kimlik numarası ya da annenizin kızlık soyadı gibi ) ayrıca hiçbir firma ya da 3. kişilerle bilgileriniz paylaşılmıyor. Size verilen 16 haneli pin kodu ile alışverişinizi kısa sürede gerçekleştirip siteye ödemenizi yapabilirsiniz. Sanal kart sayesinde soru yağmuruna tutulmadan ödemeleriniz gerçekleşir ve zaman kaybı, gereksiz bekleme gibi stres yaratan durumlar yaşamazsınız. Alışveriş tutkunları, son sürat online alışverişe bu kartla devam edebilir.

Bahis sitelerinde, oyun sitelerinde rahatlıkla, dolandırılma korkusu olmadan kartınızı kullanarak eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Dünyanın her yerinde kullanılan ve köklü bir kuruluş olan sistem, tamamen sizin güvenliğiniz ve rahatlığınız için tasarlanmıştır. Aklınızdaki soruları silip, doğru kararla hemen bir paykasa alın. Sizde bu eğlence yağmurundan faydalanın.

Online alışverişlerin güzelliklerine, her gün bir tane daha ekleyen internet, dünyamız haline geldi. Eskiden sadece ulaşım, iletişim, dünyadan haberler almak için kullanıyorduk. Fakat ışık hızı ile yenilikler getiren internet, zamanla yenilendi ve oturduğumuz yerden alışveriş yapmanızı da sağladı. Önceleri sadece kredi kartı kullanılırken, şimdi daha da yenilendi ve size özel, akıllı kartlar getirdi. Kredi kartı dolandırıcılığını da bu sayede ortadan kaldıran sistem, dolandırıcıların pek hoşuna gitmeyeceğe benziyor. Limit asma korkusu yok, başkasının eline geçme korkusu yok ve kartı satın aldıktan sonra vazgeçme gibi bir güzelliği var. Online alıverişte mucizevi bir sistem olarak tanımlanabilir.

Paykwik avantajları

Çok basit ve hızlı gerçekleşen Paykwik Bozdurma Euro ya da Usd bazından hesaplanarak, banka hesabınıza naklediliyor. Çok değil, 10 dakika gibi kısa bir sürede işlem gerçekleşiyor. Anlaşıldığı gibi, harcamalar yapabildiğiniz gibi bozdurabilirsiniz. Ben buna rahat, güvenli ve akıllı sistem diyorum. Dijital ortamda tasarlanan, tek kullanımlık ve bir sürü seçeneği olan kart sayesinde mutlu olacaksınız.

Sizi saatlerce, özel bilgiler isteyerek oyalamazlar. Adınız, soyadınız, telefon numaranız, banka hesap numaranız ve Paykwik kupon bilgileriniz yeterlidir. Bu işlemden hemen sonra paranız hesabınıza yatırılır. Alışveriş tutkunlarının vazgeçilmezi olacağı kesin. Kredi kartı kullanmayı sevmeyenlerin tercih edeceği bir sistemdir. Artık ülkemizde de yaygınlaştı. İçiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Zamandan tasarruf ettiren ve hesabını bilen sistem sizlerin hizmetinde. İhtiyaca göre hizmet diyebiliriz. İster alışveriş yapmak için kullanın, isterseniz elinizin altında dursun ve nakite ihtiyacınız olduğunda bozdurun.

paykwik Satınal