Blog

Ucuz Paykasa

Ucuz Paykasa

Hemen hemen her birey interneti kullanmaktadır. İnternet üzerinden en çok yapılan işlem alışveriştir. Bu alışverişleri daha güvenli bir şekilde yapmak için alternatif ödeme kanallarını bilmemiz ve bunları kullanmamız şarttır. Bu alternatifler içinde en güvenilir olanı Paykasa kartlarıdır. Hiçbir riski ve dezavantajı yoktur. Alışveriş yapmak için önceden satın alınan bir karttır. Paykasa kartları para gibi düşünebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, 100 liralık bir bankanot olarak değerlendirebilirsiniz.

Çeşitli limitlerde paykasa kartlar vardır. 10 Euro’dan başlamak üzere 10 bin Euro’ya kadar farklı limitlerde kartlar sizler için satılmaktadır. Bu noktada tüketici ihtiyacı olanı almalıdır. Çünkü, sizler için satılan Paykasa kartlar tek kullanımlıktır. Diyelim ki, 1000 Euro’luk bir alışveriş yapacaksınız. Bu alışveriş için kredi kartlarınızı veya banka hesaplarınızı kullanabilirsiniz. Ancak, bu ürünler kötü niyetli kişilerin tehditi altındadır. Bu nedenle en güvenilir yol 1000 Euro’luk bir paykasa kart almanız olacaktır. Her bir kart üzerinde 16 haneli pin kodu bulunmaktadır. Ödeme işlemi sırasında bu pin kodu girilmelidir. Yapılan ödeme sonunda kartınızın kullanımı sona erecektir. Pek çok avantajından bahsedebiliriz. Öncelikle güvenlidir. Hiçbir şekilde risk yoktur. Binlerce liralık kartlarınızı riske atmamış olursunuz. Başvuru ve satın alma işlemleri çok kolay ve kısadır. Dakikalar içinde işlem yapabiliyorsunuz. Bunun dışında kartların iadesi mümkündür. Satın aldığınız yetkili paykasa kart sitesine canlı yardım ile ulaşabilir ve o günün en yüksek döviz kuru üzerinden kartınızı nakite çevirebilirsiniz.

Ucuz Paykasa Hemen… Daha fazla oku

SANAL KART


SANAL KART
birçok sektörün hızlı bir şekilde girdiği online alışveriş giderek yaygınlaşmaktadır. Fiziksel olarak bulunan bütün ürünlerin sanal ortamda da satılması insanlar için önemli bir fırsat olmuştur. Zahmetsiz ve kolay bir şekilde alınması mümkün olan ürünler için mağazalara gidilmesine gerek kalmamıştır. Her geçen gün giderek büyüyen sanal ortam, insanlar için büyün fırsatlar sunmaktadır. Ancak bilinmelidir ki bu güzel ve pratik durumların yanında tehlikelerde vardır. En çok kullanılan kartların başında kredi kartları gelmektedir. Kredi kartlarının kullanımın oldukça zor olmasının yanında bazı durumlar içinde bir tehdittir. Kişisel birçok veriye sahip bu kartların çok rahat bir şekilde deşifre olması imkân dâhilindedir. Bu nedenle alternatif bir kart olarak ortaya çıkan Paykasa Kart sayısı giderek artmaktadır.

paykasa satınal

Paykasa Kart, ön ödemeli bir anlayış ile çalışan sanal bir karttır diyebiliriz. Kartın içinde bulunan tutarın ödenmesi ile bir pin kodu verilmektedir. 16 haneden oluşan bu pin kodu sayesinde birçok internet sitesinden alışveriş yapılabilmektedir. Bu alışverişlerin süreleri de oldukça kısadır. Kredi kartlarında olduğu gibi çok uzun bir soru silsilesi ile karşılaşılması olmamaktadır. Tek bir şifrenin girilmesiyle ürün alınmaktadır. Ayrıca hiçbir şekilde kişisel bilginin verilmemesinden dolayı da son derece güvenlidir diyebiliriz. Çünkü kartın şifresinin bilinmesi durumunda bile herhangi bir bilgi elde edilemez. Kartın içinde bulunan tutarın harcanmasıyla birlikte pin kodu iptal olmaktadır. Kartın kullanımına imkân yoktur. Bu sayede yüksek tutarlarda bir borçlanma durumunun yaşanması da ortada kalkmıştır. Kullanmak isteyen kişilerin bir başka kart alımı yapması gerekecektir.

internet sitelerinin sayısı da giderek artmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve hızlı olan bu kart sayesinde içindeki tutar kadar harcama yapılabilir. Bunun dışında kalan tutarında nakit olarak da alınabilir.

SANAL KART birçok… Daha fazla oku

Ön Ödemeli Kart

Ön Ödemeli Kart

Hesabını bilerek, yanılmadan, ekstra kötü sürprizlerle karşılaşmadan, dolandırılmadan, sıkılmadan, rahat ve hızlı alışveriş sistemidir. Bütçenize göre alışveriş yapacağınız akıllı sistemin adı, ön ödemeli kart sistemidir. Özel bilgiler gerektirmeden, istediğiniz miktarda alabilir, istediğiniz zaman online olarak, alışveriş sitelerinden 2-3 dakika içinde alışveriş yapabilirsiniz. Hatta oyun, bahis, uygulama satın alabilir, dolandırılmadan keyfini çıkarabilirsiniz. Limit aşma sıkıntısına, fazla vergi sıkıntısına, bekleme sıkıntısına son veren, hızlı ve güvenli bir kart sistemidir. İnternette alışverişin en akıllı ve sihirli sitemidir. Artık herkes bu kartlardan kullanıyor.

İnternetten alışveriş yapmayı sevenlerin müdavimi olduğu ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir karttır. Özel bilgilerinizin, üçüncü şahıslara geçmesi mümkün değildir. Sistemin size verdiği pin kodu ile istediğiniz alışveriş sitesinden alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca ön ödemeli kart almak için kimlik bilgileri vs. gibi özel bilgiler vermenize gerek yok. Kontör alır gibi alıp, istediğiniz saatte kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bir tek satın alma işlemi için, pc başında saatlerinizi harcamanıza gerek kalmıyor. Kartın güzelliği birazda burada, alışveriş yap, satın al, pin kodunu gir ve işlemi bitir. Dakikalar içinde her şey tamamlanıyor.

Her ne kadar kredi kartına benzese de daha güvenli, daha hızlı ve daha kolay kullanılıyor. Euro ve dolar bazından satılan kartlar, bütçenize göre tercih imkanları ile sunuluyor. Çok avantajlı, herkesin kolaylıkla kullanabileceği, güvenli bir şekilde online alışveriş yapmak için hazırlanmıştır. Sadece ön ödemeli kat içinde bulunan paranız kadar alışveriş yapabilmeniz ise ayrı bir güzellikte. Havale ile uğraşmadan, kredi kartı kullanarak hackerlerin tuzağına düşmeden online sitelerde, size gösterilen yere pin kodunu yazarak, satın alma işlemini yapıyorsunuz. Ülkemizde de gün geçtikçe yaygınlaşan bu sistem, internette alışveriş yapmayı kolaylaştırıyor.

Ön Ödemeli Kart… Daha fazla oku

Papara Paykasa

Papara Paykasa

Gün geçmiyor ki alışagelen ödeme seçeneklerine bir yenisi daha eklenmesin. Kodunuzu almak için sürekli bu yenilikleri ve gelişen ödeme seçeneklerini en yakından takip ediyoruz.

Gelişen ödeme seçenekleri arasına en popüler olanı ise papara ödeme seçeneğidir.

Kodunuzu almak için tercih etmeniz gereken bir sürü ödeme seçeneği mevcuttur.

Bunların arasında banka havalesi, kredi kartı, kripto paralar, cep bank havalesi ve şu an en çok tercih edilen papara ödeme seçeneğidir. Papara ile Paykasa alırken ödeme yöntemi olarak neden tercih etmeliyim diye soracak olursanız şöyle detaylandırabiliriz. Alırken en önemlisi güvenliktir ve özel bilgilerinizi paylaşmak istememizdir. Papara ile Paykasa aldığınızda sadece papara kodunu alarak kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. Papara sizin özel cüzdanınız gibidir ve tüm banka bilgilerinizi sadece bir cüzdanda toplayıp rahatlıkla ödeme yapmanıza yardımcı bir ödeme yöntemidir.

Paparanın da ortak özelliği kolay ve güvenilir bir sistem olmasıdır. Aynı amaç üzerine kurulan iki ödeme yönteminin birbirini desteklememesi ise kaçınılmaz olurdu. Amaçları ortak ve direkt olarak kullanıcıyı formaliteler ile uğraştırmayan bu muhteşem ikili kısa sürede birlikte ve yan yana anılmaya başladı. Bu rastgelen ortaklık en çok da kullanıcıyı mutlu etmiştir. Peki aklınıza şu soru da gelmiş olabilir. Papara Türk firması ve Paykasa ise İngiltere menşeili bir firmadır. Nasıl olurda ikisinin bu kadar ayrı kültür ve coğrafya da olup bu kadar ortak amaçta buluşmuş olabilirler. Bunu sor işaretini şöyle noktalayabiliriz. Teknoloji gün geçtikçe bizlere inanılmaz kapılar açıyor ve benzersiz fırsatlar sunuyor. Kimilerimiz bu gelişen teknolojiyi hayatımıza kolaylıklar olarak almaya çalışsa da kimilerimiz bu durumu zorlaştırmak için çalışıyor. Papara ile gelişen teknoloji de kullanıcıyı ve kolaylığı hayatımıza çekmeye çalıştıkları için böyle bir ortak noktada kesişiyorlar. Diğer sektörlerde de mutlaka birbiri ile çok ayrı coğrafya da olup da ortak payda da buluşan birçok sektör vardır. Ama bizim araştırdığımız konu ödeme yöntemi olduğu için biz paparayı bundan dolayı keşfediyoruz. Bizlerin daima yeniliklere açık olduğu takdirde böyle teknolojiyi bize kolaylık olarak sunan firmaları da desteklememiz gerektiğini düşüyoruz. Bu tarz firmaları ön plana çıkararak kullanıcı olan bizlerin daha fazla yenilik getirmelerine de teşvik etmeliyiz diye düşüyorum. Unutmayalım ki firmalar bizim ihtiyaçlarımız doğrultusunda kendilerini geliştiriyorlar ve bizim ihtiyaçlarımızı karşılamak üzerine kuruluyorlar. Sektörü ne kadar ileriye taşıyabilirsek o kadar fayda göreceğimizi bilmeliyiz ki kriz anlarında bu kuruluşlar ayakta kalabilsin ve bizlere daha fazla fayda sağlayabilsinler.

Biz  web sitemiz bünyesinde sizlere daha kolay, hızlı ve güvenilir tüm ödeme yöntemlerini takip ederek kolay, hızlı ve güvenli alışveriş yapmanızı sağlıyoruz.

Papara Paykasa Gün… Daha fazla oku

Güvenilir Paykasa Siteleri

Güvenilir Paykasa Siteleri

Güvenilir Paykasa Siteleri nasıl bulunur veya bir Paykasa satış sitesinin güvenilir olup olmadığını nasıl anlarız ? Bu yazımızda size Paykasa satın alırken veya bozdururken  kullanacağımız sitenin güvenilir olup olmadığını nasıl anlarız, bunu konuda ipuçları vereceğiz…

guvenilir-paykasa-siteleri

Bunu maddeler halinde sıralarsak

  • Sitenin domain yaşı
  • Canlı desteğin yaklaşımı
  • soru sormak (favorim)
  • İletişim numarasını arama
  • Google sıralaması

 Sitenin domain yaşı:  Paykasa satın almadan  veya Paykasa bozdurmadan önce, satış yapılan siteyi daha önce kullanmadıysanız mutlaka sitenin domain yaşına bakın. 1 yıldan eski olmayan  domainler genel de ya paravandır yada  dolandırıcıdır. Bu tarz bir web sitesinden bir defa başarılı bir şekil de Paykasa satın almış olmanız bu sitenin güvenilir olduğu anlamına gelmez. Web sitesi kullanıcılarını daha yüksek miktarda dolandırmak için yemliyor olabilir. Domain yaşına Google’a “domain whois” yazarak domain  yaşını sorgulatabilirsiniz.

Canlı desteğin yaklaşımı: Kötü niyetli siteler de genelde canlı destek ekibi siz ne sorarsanız olumlu yanıt verir, fiyatta indirim istersiniz tamam der, yada hiç bir yerde bulunmayan, örneğin: 10 Euro Paykasa’nın kendilerinde bulunduğunu söyler, kısacası sizin mağdur etmek için elinden geleni yapar.

soru sormak: Bu bizce en kolay, en basit  ve en etkili yöntemdir.  Güvenilir olduğundan şüphelendiğiniz satış sitesinde , canlı desteğe bağlanarak, geçen gün para yatırdığınızı ve kodunuzu alamadığınızı yazın, canlı destek sizi engelledi mi? Bingo! dolandırılmaktan son anda kurtuldunuz. Zira bu tarz siteler çok kişinin canını yaktığı için bu tarz bir soruda sizi direk engelleyecektir. Bu yöntemi, satış yapan güvenilir olarak düşündüğünüz sitenin olası problemlerde nasıl tepki vereceğini değerlendirmek için de kullanabilirsiniz, o çok güvendiğiniz web sitesi ilk problem de sizi engelliyorsa bu güne kadar mağdur olmadığınıza şükredip, bir daha alışveriş yapmamak üzere siteden uzak durmak yararınıza olacaktır…

İletişim numarasını arama:  Alışveriş yapmakta tereddüt ettiğiniz sitelerin iletişim numaralarını aramayı deneyebilirsiniz. Size verilen iletişim numaralarına hiç bir şekil de çıkmıyor ve cevap vermiyorlarsa büyük ihtimal  kullanıcıları mağdur etmek üzere kurulmuş bir sitedir.

Google sıralaması: Son zamanlarda  Paykasa satışında en çok mağduriyet Google reklamları üzerinden kullanılara ulaşmaya çalışan siteler de yaşanmaktadır, bu geçiçi çöp siteler  reklamları kullanarak kullanıcılar ile etkileşime geçip, kullanıcılarını mağdur etmekdir. Size tavsiyemiz bildiğiniz ve size güven veren sitelerin dışında alış veriş yapmaktan kaçınmanız ki mecbur kaldığınızda ise yukarıda yazmış olduğumuz yöntemler ile bu siteleri test edebilir, güvenliklerini bu şekil de sorgulayabilirsiniz.

Biz Paykasakartsatinal olarak, senelerdir Paykasa satışı ve Paykasa bozdurma yapmaktayız ve birincil amacımız kullanıcılarımıza, gücenli bir şekil de en ucuz paykasayı temin etmektir.

Güvenilir Paykasa Siteleri… Daha fazla oku

Paykasa Kullanım Alanları

Paykasa Kullanım Alanları

Paykasa kullanım alanları. Eğer siz de bir paykasa kart sahibiyseniz, tüm dünyada 60 binin üzerindeki Paykasa kullanım alanlarından online alışverişte bulunma imkanına sahip hale gelirsiniz. Popüler hale gelmiş olan pek çok alışveriş noktasında internet aracılığı ile büyük bir kolaylıkla alışverişinizi gerçekleştirerek paykasa kartın sunmuş olduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Sahip olduğunuz bu ön ödemeli alışveriş sistemi ile yalnızca 16 haneli pin kodunuzu kullanarak alışverişlerinizi kısa sürede hızla gerçeklestirebilirsiniz. Son derece pratik ve basit bir kullanım özelliğine sahip olan paykasa kart aracılığıyla alışverişleriniz bundan böyle çok daha güvenli, hızlı kolay bir hale gelecek.

Son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan paykasa kullanım alanları olarak pek çok alan sıralamanın mümkün. İster sevgilinize bir hediye, isterseniz de müptelası olduğunuz herhangi bir oyun… Örnekleri bu şekilde aklınıza gelebilecek oranda arttırmamız mümkün.

Bir ön ödemeli satış aracı olan Paykasa karta internet sitemiz aracılığı ile sahip olabilir ve çok kolay bir şekilde elde edebileceğiniz elinizdeki bu sanal kart ile son derece rahat ve güvenli bir şekilde limitinizi oranında dilediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden almış olduğunuz paykasa kart ile gerçekleştirdiğiniz sanal alışverişlerinizde en ufak bir problem dahi yaşamaz ve mevcut limitinizi sayesinde de alışveriş yaparak kredi kartları gibi limit aşımı sorunlarıyla karşı karşıya gelmezsiniz. Şahsınıza ait kimlik bilgilerinizin hiçbir şekilde sorulmadığı paykasa kart ile son derece rahat ve hızlı, güvenilir ve ve pratik bir alışveriş keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Paykasa kullanım alanları konumuza devam ederken bir kez daha belirtmek istiyoruz ki son derece güvenilir ve kesinlikle yasal yollardan Paykasa kart temin ederek internet üzerinden ulaşabileceğiniz sanal mağazalardan dilediğiniz alışverişi büyük bir kolaylıkla yapma imkânına sahipsiniz. Bunu gerçekleştirmek için de tek yapmanız gereken şey internet sitemiz üzerinden güvenli yetkili bayiliğimizden faydalanarak paykasa kart satın almak ve yine internet siteleri üzerinden gerçekleştireceğiniz sanal alışverişlerinize başlamaktır. Bizleri tercih eden müşterilerimize burada bir kez daha teşekkür ediyor, her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için yanınızda yer alacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Paykasa Kullanım Alanları… Daha fazla oku

Neden Biz?

Paykasa alırken neden biz?

Siz değerli müşterilerimiz ile paykasa kart alışverişi yapmaya yönelik olarak kurulmuş olan sitemiz, Türkiye’de bu kartın satışını en yasal şekilde gerçekleştirmekte olan saygın firmaların başını çekmektedir. Bu duruma paralel olarak, güvenilir bir ticaret anlayışı için ülkemizin en önde gelen firmaları arasında yerini almış olan paykasa kart satış firmamız, bu sektör üzerinde marka haline gelmiş durumdadır.

Paykasa alırken neden biz?

Paykasa kart sektöründe sektöründe profesyonelleşmiş ve tecrübe sahibi ekibimiz sayesinde, satın alma ve satın alma işlemi sonrasında da her türlü aşamada sizlere en iyi şekilde destek sağlamaktayız. Bu anlamda her zaman için yanınızda yer almakta olup iletişim hususunda, neredeyse her türlü yöntemi hizmetinize sunuyor ve arzu ettiğiniz iletişim kanalı üzerinden destek sağlamak üzere; sahip olduğumuz kesintisiz alt yapı sayesinde sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Tüm bunlarla birlikte sizlere son derece güvenli bir ortam sağlıyor, gerçekleştireceğiniz bütün paykasa kart satın alma işlemlerinde veya görüşmelerde sizleri üçüncü şahıslardan korumak suretiyle hareket ediyoruz. Ayrıca bu iş için gerekli olan tüm SSL sertifikalarına sahip olmamız da bizi güvenilir kılan diğer nedenler arasında yer alıyor.

Paykasa Alırken Neden Biz?

Tecrübe sahibi ve bu sektörde profesyonel bir kimlik kazanmış olan ekibimiz sayesinde, yalnızca satış yapmakla yetinmiyor; aynı zamanda satış öncesi ve sonrasında da gereksinim duyabileceğiniz bütün bilgilerde sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Tüm bunların yanısıra bu sektörde saygınlık kazanmış olan güvenilir firmalar arasında yer alıyoruz ve bu anlamda sizlere gözünüz kapalı güven duyabileceğiniz bir kart alım imkânı sağlıyoruz. Aynı zamanda en uygun fiyat sağlamakta olan firmalar arasında yer aldığımızı da belirtmek istiyoruz.

Paykasa alırken neden… Daha fazla oku

Yeni dönem ekonomi ve dijital para ‘lar

Yeni dönem ekonominin yükselen trendi dijital Paralar ya da diğer adıyla elektronik paralar; soyut olan ve bilgisayarlar üzerinde saklanıp transfer edilen, belirli bir değere sahip çok amaçlı kullanıla bilen ekonomik sistemlerdir.

Dijital paralar her ne kadar hayatımıza yeni girmiş gibi görünse de, aslında geçmişi oldukça eskiye dayanıyor.
Aslında dijital parayı tarihte bir yerden başlatmak istersek, 80’lerin sonun da ortaya çıkan dijital kartları temel alabiliriz. Bu akıllı kartlara para yüklenip ödeme yapabilme imkânınız vardı.

Tarihte paranın soyutlaşma sürecinin bir diğer halkası olarak da dijital paraları örnek verebiliriz.

Paranın soyutlaştırıldığı ilk sisteme örnek olarak
Dizgicisi ı örnek gösterebiliriz David Chaum tarafından geliştirilen ve ilk tek merkezli yönetilen kriptografik elektronik ödeme sistemini oluşturur. Digicash’in en büyük özelliği kullanıcılara anonimlik sağlamasıydı, maalesef firma 1998 kötü yönetim dolayısıyla iflas etti. O günden bu güne dijital paralara birçok örnek verebiliriz.
Ama özellikle örnek vermemiz gereken ise

2008 yılında ortaya çıkan ise devrimsel bir olaydı. Bu olayın adı Bitcoin’di. Bitcoin muhteşem düşünülmüş algoritması ile insanlara harika bir

2008 yılında ortaya çıkan ise devrimsel bir olaydı. Bu olayın adı Bitcoin’di. Bitcoin muhteşem düşünülmüş algoritması ile insanlara harika bir sistem vaat ediyordu, ilk başlarda anonimlik özelliğinden dolayı tor ağlarında uyuşturucu ve silah baronlarının etkisiyle değer kazanan bitcoin daha sonra tor ağlarından çıkıp tamamen İnternete yayıldı. Ve normal kullanıcılar ile buluştu.

Bitcoin yanın da elektronik değerlendirme sistemlerine örnek olarak paykasa ı da örnek gösterebiliriz. Paykasa da diğer ödeme sistemleri gibi avantajları olan bir ödeme sistemidir.
Gelişen teknoloji ve hayatımızda ki her şeyin buna uyum sağlaması sürecin de bakalım bizleri neler bekliyor özellikle Bitcoin’in hızlı yükselişi dünyada ki ekonomik sistemlerin tekrardan yazılmasına neden olabilir.

Yeni dönem ekonominin… Daha fazla oku

Paykasa Bozum

Paykasa bozdurma . Teknolojinin hızlı gelişen sistemlerinin arasında yerini alan ve kredi kartlarını online ortamlarda etkisiz hale getiren ön ödemeli dijital kartınız paykasa, güzellik üstüne güzellik getiriyor. Paykasa’nın hayatımıza girmesi ile internetten yapılan alışverişler daha güvenli, hızlı ve kolay oldu. Fakat bu sistemde güzellik bu kadarla sınırlı değil. Şimdi dilediğiniz anda Paykasa Bozum işlemi yaparak, sanal paranızı nakite çevirebilirsiniz. Yapmanız gereken en uygun site ile iletişime geçmek ve talebinizi bildirmektir. Talebiniz işleme alınır alınmaz, paranız hesabınıza aktarılır. Dünya bu sistemi çok seviyor. Sistemde her şey mükemmel ilerliyor.

Sanal alışveriş kartınızı, nakite ihtiyacınız olduğu anda seri bir şekilde paraya çevirip, işinizi halledebilirsiniz. Teknoloji bizim rahatımız için her şeyi düşünmüş, tasarlamış ve hayata geçirmiş. Bize de tüm bunları tepe tepe kullanmak düşüyor. Paykasa alırken yaşadığınız kolaylığı, Paykasa Bozdurma işleminde de yaşıyorsunuz. Siteye girerek canlı destek hattından yardım alabilir beş dakika içinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. O günün döviz kurundan hesaplanır ve paranız hesabınıza aktarılır.

Paykasa ülkemizde yoğun bir şekilde kullanılmaya başladığından beri, birçok kişinin aklındaki soru, vaz geçersek, paramızı nasıl alabiliriz? Paykasa sitelerinden birine talebinizi bildirin, size verilen pin kodu, Adınız, soyadınız ve banka hesap numaranızı vererek, hiç beklemeden Paykasa Bozum yapabilir, paranızı hemen alabilirsiniz. Anladığınız gibi, satın alırken özel bilgiler vermediğiniz gibi, bozdururken de özel bilgiler veriyorsunuz ve saatlerce onay beklemiyorsunuz. İmkânsız diye bir durum söz konusu değil. Siz vaz geçtiğiniz an birkaç dakika içinde paranızı nakite çevirebilirsiniz. Modern kolaylık, online ortamda, hayatımızı renklendirmeye devam ediyor. Paykasada uygun fiyata satın alma işlemi olduğu gibi, güvenli ve kesin olarak bozdurma işlemi de oluyor. Hemde tüm bunlar ışık hızında gerçekleşiyor.

Paykasa bozdurma .… Daha fazla oku

WhatsApp SatışTemsilcisi whatsapp